пропозиції роботи

30.1.2023

Hľadáme vodičov medzinárodnej kamiónovej dopravy 85€/netto/deň

L - TRANS Logistics s.r.o.
Bratislava, Malacky
Bratislavský kraj
1800 - 2200 EUR
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- preprava tovaru zákazníkom v EU (DE,CZ,IT) - vybavovanie dodacích listov a iných sprievodných listov - úzka spolupráca s disponentom - hmotná zodpovednosť za zverený dopravný prostriedok ako aj ceniny /nafta, tankovacie karty, dobitie mýta/ - viesť vozový zošit, kde sa zapisujú opravy, výmeny agregátov, autobatérií, výmena pneumatík, pravidelná údržba - zverené vozidlo preberať písomne a zaznamenať na príslušné tlačivo - udržiavať zverený dopravný prostriedok v dobrom technickom a čistom stave. Prípadné opravy nahlásiť okamžite svojmu priamemu nadriadenému.

Informácie pre uchádzača:
Kontaktovať budeme uchádzačov na základe životopisu. Taktiež nás môžete kontaktovať telefonicky. S uchádzačmi si následne dohodneme osobný pohovor v kancelárii v BA - DNV. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Všeobecne požadované znalosti:
VZV preukaz výhodou Platné potrebné doklady k výkonu povolania - platný doklad zdravotnej spôsobilosti - platný doklad o vykonaní psychologickej spôsobilosti - digitálna karta vodiča - platný doklad o školení vodiča z povolania - kvalifikačná karta vodiča výhodou - znalosť dopravnej problematiky Flexibilita Zmysel pre prácu vodiča z povolania

Iné výhody:
Na medzinárodnú prepravu je pridelený kamión Osobnostné ohodnotenie Možnosť ubytovania
Zobraziť celú ponukunaSpäť na ponuky