пропозиції роботи

30.1.2023

Operátor/Kontrolór kvality - Lozorno 9,3,- EUR/Hod. + príplatky

ProLife Agency s.r.o.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - triedenie komponentov podľa pracovných inštrukcií - ukladanie dielov podľa baliacej inštrukcie - jednoduché opravy dielov - označovanie vytriedených komponentov - meranie a evidencia hodnôt - práca s PC / ručným skenerom - dodržiavanie príkazov nadriadeného - udržiavanie poriadku na pracovisku - práca je na živnosť - doprava možná firemnými autobusmi - práca vhodná pre ženy i mužov Zamestnanecké výhody, benefity: - včasné vyplácanie faktúr - dlhodobú spoluprácu s možnosťou kariérneho rastu - férové jednanie - dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnosťou - možnosť spolupráce v iných závodoch na Slovensku - profesionálne zaškolenie Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná: Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov. Požiadavky na zamestnanca: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - stredoškolské bez maturity - stredoškolské s maturitou - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie - študent vysokej školy Vodičský preukaz: B + vlastné auto Osobnostné predpoklady a zručnosti - spoľahlivosť, seriózny prístup k práci - skúsenosť s kontrolou dielov
Zobraziť celú ponukunaSpäť na ponuky